Wykrywanie podsłuchu – W telefonie, Tablecie

Wykrywanie Podsłuchów w Telefonie

Wykrywanie podsłuchu w telefonie wymaga przeprowadzenia ekstrakcji logicznej lub fizycznej całej zawartości pamięci telefonu. Posiadając te informacje, możemy przystąpić do wykonania czynności związanych z wykrywaniem podsłuchu w telefonie. Procedura ta polega na badaniu porównawczym wszystkich zainstalowanych aplikacji w smartfonie. System sprawdza również informacje na temat dostępu do elementów systemu (Uprawnienia). W przypadku wykryciu uprawnień typu mikrofon, kamera, SMS, itd. zostaniemy automatycznie poinformowani. Wykrywanie podsłuchu w komórce opracowane przez Cellebrite jest wysoce skuteczną metodą stosowaną na całym świecie.

Biorąc pod uwagę fakt, iż za pomocą telefonów komórkowych prowadzimy często ważne rozmowy służbowe czy piszemy SMS-y, to niebezpieczeństwo podsłuchania ich przez osoby niepowołane staje się bardzo prawdopodobne. Zainstalowanie w telefonie aplikacji szpiegującej (spyphone) pozwalającej na zdalny podsłuch, jak i śledzenie aktywności naszego smartfona jest wyjątkowo proste i dlatego niebezpieczne. Dlatego nasza firma realizuje profesjonalne wykrywanie podsłuchów w telefonie.
InfoBack oferuje profesjonalne wykrywanie podsłuchu w telefonach komórkowych z systemem operacyjnym ANDROID oraz iOS (SAMSUNG ,HUAWEI, HTC, SONY, LG, iPhone, XIAOMI).

Jaki jest koszt usługi?
Typ usługi
Cena
Sprawdzenie telefonu pod kątem oprogramowania szpiegującego
400 PLN

Formularz zlecenia